>Vi rådgiver gerne
Vi rådgiver gerne

Din samarbejdspartner

Medarbejdere hos SITECH


Lasse Hanberg
Supportchef / teknisk kundesupport
Tel.: +4570254414
E-Mail: support@sitech.dk

Bjarke Andersen
Teknisk kundesupport
Tel.: +4570254414
E-Mail: support@sitech.dk

John Grundahl
Teknisk kundesupport
Tel.: +4570254414
E-Mail: support@sitech.dk

Leon Heimdal
Servicechef
Tel.: +4570254414
E-Mail: service@sitech.dk

Jesper Zeeberg
Serviceværksted
Tel.: +4570254414
E-Mail: workshop@sitech.dk

Jonas Hanberg
Teknisk salgssupport
Tel.: +4570254414
E-Mail: support@sitech.dk

Andreas Brøner
Servicetekniker
Tel.: +4570254414
E-Mail: service@sitech.dk

Kristian Fredberg
Servicetekniker
Tel.: +4570254414
E-Mail: service@sitech.dk

John Grundahl
Servicetekniker
Tel.: +4570254414
E-Mail: service@sitech.dk

Kenni Jensen
Servicetekniker
Tel.: +4570254414
E-Mail: service@sitech.dk

Bo Permin
Servicetekniker
Tel.: +4570254414
E-Mail: service@sitech.dk

Jens Krøyebjerg
Salg - Sjælland
Tel.: +4540994941
E-Mail: jens.kroeyebjerg@sitech.dk

Jesper Falk
Salg - Nord- og Midtjylland
Tel.: +4530563171
E-Mail: jesper.falk@sitech.dk
Uffe Spangsberg Bendtsen
Salg - Fyn og Sydjylland
Tel.: +4524941103
E-Mail: uffe.bendtsen@sitech.dk

Bent Brauner Laursen
Adm. Direktør / salgschef
Tel.: +4527798001
E-Mail: bent.laursen@sitech.dk

Karin Ottesen
Økonomi
Tel.: +4540276452
E-Mail: bogholderi@sitech.dk

Laila Haupt
Back Office / Marketing / Kursuskoordinator
Tel.: +4541314782
E-Mail: Laila.haupt@sitech.dk

Rasmus Svensson
Lager/logistik
Tel.: +4523744600
E-Mail: rasmus.svensson@sitech.dk

Mette Ebling
Lager
Tel.: +4570254414
E-Mail: mail@sitech.dk